ÖNEMLİ DUYURULAR

Araçlarda çıkabilecek eksik parça ve hasar geçmişi ile alakalı duyuru.

Şirketimiz üye ve alıcılarına muraoto.com üzerinden görüntülediği hasarlı araç resimlerini ve bilgilerini direkt olarak ilgili sigorta şirketlerinin web siteleri üzerinden aktarmaktadır. Satın alınacak, teklif verilecek araçların kesinlikle bulunduğu yerde görülerek teklif verilmesini önermekteyiz. Çoğu kez alınan araçlarda mutlaka resimlerde görünmeyen bir takım aksilikler çıkmaktadır. Bu gibi durumlardan şirketimiz sorumlu değildir. Lütfen görmediğiniz bilmediğiniz araçlar ile alakalı detaylı bilgi edinmeden ihalesine katılmayınız.
19 Ocak 2017 Perşembe

İhale öncesi ve sonrası Sigorta Şirketi Kuralları hakkında duyuru

Üyelerimiz ve müşterilerimizden herhangi biri için aracılık yapmış olduğumuz araç alımlarında SİGORTA ŞİRKETİ'nin ihale kurallarını kabul edip imza altına alarak ihaleye katılmış bulunuyorsunuz .Sistemimiz bu kuralları nasıl kabul görerek teklif verdi ise aynı zamanda bize teklif verdirip araç aldıran üye ve müşterilerimizde bu kuralları kabul etmiş bulunmaktadır. AXA sigorta ve YAPI KREDİ sigorta nın aracları 0 kdv li olarak satıs yapılıyor bilginize tekliflerinizi bunu göz önünde bulundurarak veriniz.Satış sonrasında çıkabilecek sorunlardan firmamız aldığı aracılık bedelinin haricinde hiç bir bedelle sorumlu tutulamaz. LÜX araclara teklif verirken aracın ithal ya da bayi cıkıslı olup olmadıgını arastırarak teklif veriniz aksi halde firmamız olumsuz cıkabilecek  durumlarda sorumlu degıldır.Bu durumun göz önünde bulundurularak ihalelere katılınması ve detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçilmesi rica olunur. BU DUYURU RESMİ BİR DUYURU OLARAK KAYIT ALTINA ALINMIŞTIR.
20 Ekim 2005 Perşembe

Üyelik,Teklif verme ve güvence hakkında duyuru

"Üye" ihaledeki bir araca teklif vermek isterse güvence açısından "TEMINAT" alırız ve teklifini geçerli kılarız aracın ihalesinin Üye'ye kalması durumunda kaparo bedelinin üzerini tamamlayıp aracını alır,ARAC kaldıgında ödeme yapmadıgında ise ihalesi biten aracın alt teklifine dönüş yapılır ve aradaki fark  ÜYE den alınır . Bazı Sigorta Şirketlerinde(SOMPO JAPAN,AXA) arac kaldıgında ARACI almama sansımız VE ALT TEKLIFE DÖNÜŞ VE TEMINAT YANMASI SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR .ARACIN ihalesinin bir başkasına kalması durumunda UYE  isterse kaparo'su 20 İŞ GÜNÜ icerisinde iade edilir.
20 Temmuz 2001 Cuma

Muraoto WEB Sitesi yayına başladı

2006 yılından beri hasarlı oto - alım satım faaliyetlerini yürüttüğümüz sitemiz yenilenmiştir.
10 Temmuz 2012 Salı